0546 946 69 69

Biz Kimiz ?

Prooclean olarak 2016 yılından itibaren oto bakım ürünleri sektöründe hizmet vermekteyiz. 2017 yılından itibaren müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda POLYTOP TÜRKİYE ile anlaşma sağlayıp günümüze kadar perakende satışta lider firma konumuna yükselmiş durumdayız. Günümüz şartları ve yenilenen, gelişmekte olan car care piyasasının talepleri doğrultusunda bir çok marka ile anlaşma sağlayıp en iyi fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

Dünyaca ünlü onlarca markayı , yüzlerce ürünü , milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu www.proocleanist.com ‘u  açtı.

www.proocleanist.com  müşteriler tarafında güven ve kolaylık ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.


Siz de alışverişin prooclean dünyasına katılabilir, onlarca ünlü car care markası ve yüzlerce ürünün  bulunduğu  www.proocleanist.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.


NEDEN BİZ ?


Firma olarak misyonumuz müşterilerimize %100 orijinal ve ihtiyaca göre doğru, kaliteli ürünü sipariş edildiği gün en hızlı ve en güvenli şekilde paketleyip kargoya teslim etmek ve size ulaşmasını sağlamaktır. Sitemizde ki tüm ürünler siparişinizle birlikte stoktan teslim edilmektedir. Her ürün fazlasıyla depomuzda stoklanmaktadır. Sektördeki yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi ve deneyimi  sizin doğru ürünü almanız ,doğru uygulama yapmanız ve doğru bilgilendirilmeniz için sizinle paylaşmak bizim ilk görevimiz olacaktır. Galeri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.